Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Podając adres e-mail akceptujesz Regulamin i Politykę prywatności. Dziękujemy :)
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

ARTIZO - KURSY KRAWIECKIE

Firma ARTIZO jest również organizatorem kursów krawieckich i szkoleń dla pasjonatów szycia oraz dla krawców, konstruktorów, technologów i innych pracowników firm odzieżowych. Obecnie organizujemy szkolenia z nowych technik i technologii przeznaczonych dla sektora produkcji odzieży: 

- EASY CUT METHOD to jednodniowy innowacyjny kurs konstrukcji i modelowania form odzieży dopasowanej do sylwetki tj. gorsety, bluzki, sukienki. Przeznaczony zarówno dla pasjonatów szycia jak również profesjonalistów, krawców miarowych oraz projektantów i konstruktorów odzieży itp. Autorska metoda prezentowana na kursie pozwala w niezwykle szybki i prosty sposób uzyskać doskonale dopasowane formy, które są kreślone bezpośrednio na sylwetce lub manekinie. Tworzenie form tą metodą nie wymaga znajomości tradycyjnego kroju, czasochłonnego rysowania siatek konstrukcyjnych i obliczania odcinków konstrukcyjnych.


- EASY CONTROL METHOD to dwudniowy kurs nowej metody kontroli jakości wyrobów odzieżowych. To szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli i pracowników firm odzieżowych, którzy chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę i umiejętności pozwalające na produkcję wysokiej jakości odzieży. Podczas kursu uczestnicy poznają tradycyjne techniki kontroli uzupełnione o autorską technikę szybkiej i skutecznej kontroli jakości produktów odzieżowych.KURS odbywa się w Łodzi - trwa 16 godzin i kosztuje 690 zł. Grupy 6 do 10 osób.


- KURS KONSTRUKCJI I MODELOWANIA FORM ODZIEŻY - to roczny kurs tradycyjnej metody konstrukcji wzbogacony o autorską metodę łatwego tworzenia form ubrań  EASY CUT METHOD.  Jest to unikatowa metoda z wykorzystaniem nowej techniki, umożliwiającej bardzo szybkie wykonanie form, które po prostu są kreślone bezpośrednio na sylwetce/manekinie. Ta technika jest jedyną metodą na świecie, gdzie nie trzeba wykonywać skomplikowanych konstrukcji na podstawie obliczeń i rysować siatek konstrukcyjnych. Pozwala uzyskać dowolne formy. Możliwości tej metody ogranicza jedynie wyobraźnia projektanta i konstruktora.
Kurs polecany jest szczególnie dla: stawiających swoje pierwsze kroki w kroju i szyciu, krawiectwie miarowym oraz dla projektantów i konstruktorów odzieży damskiej.
Program kursu obejmuje konstrukcję form podstawowych na odzież damską metodą tradycyjną (na płasko) z wykorzystaniem nowej metody EASY CUT METHOD oraz modelowanie form i stopniowanie na rozmiary.
Kurs odbywa się w Łodzi i obejmuje 12 spotkań weekendowych po 16 godzin jeden raz w miesiącu oraz egzamin (8 godzin) = razem 200 godzin.

więcej >>>>> https://sklep5359115.homesklep.pl/pl/i/KURSY-SZKOLENIA/21

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl